Search found 2 matches
- 16 Jul 2009, 14:15
- Forum: Vokali i tehnike pevanja
- Topic: Želim da pevam :)
- Replies: 5
- Views: 2896
Re: Želim da pevam :)
Da, sviram već 7 godina..
)
- 14 Jul 2009, 12:29
- Forum: Vokali i tehnike pevanja
- Topic: Želim da pevam :)
- Replies: 5
- Views: 2896
Želim da pevam :)
Završila sam nižu muzičku školu, odsek gitara. Nikada se nisam suviše trudila oko muzičke škole, ali kažu da imam dosta talenta, te sam uvek lako prolazila. Što se glasa tiče, nemam mnogo potencijala za pevanje ali imam sluha i mislim da bih mogla da radim na njemu... Šta vi mislite? Volela bih da r...