Search found 2 matches
- 05 Jun 2013, 17:46
- Forum: Punk
- Topic: Eyesburn ponovo na okupu!
- Replies: 7
- Views: 35292
Re: Eyesburn ponovo na okupu!
Pa da, lupao je on i ranije kod Cece, ali svirao je i u Eyesburn-u, ali jbg obaveze pa ne moze vise
... On se zove Vukasin..
- 05 Jun 2013, 03:59
- Forum: Punk
- Topic: Eyesburn ponovo na okupu!
- Replies: 7
- Views: 35292
Re: Eyesburn ponovo na okupu!
hahha i ja da se nadovezem sad
... Alek otisao kod Cece 