Što se tiče podpitanja, nema neke veze, ima veze sa poređenjem vataže...
Ja imam pojačalo od 40w, i NIKAD ga nisam pojačao preko pola, a najčešće je na četvrtini, ili trećini...20w ima svojih prednosti, isto koliko i 100w, ako ne i više
sto se tice drajva naucno dokazano ( ) da nema rabote bez tih mrcina od transformatora za 100w i vise.za neke druge stvari manje bitne tu je sve ostalo.
Trzalica wrote:svi pale na reizdanja zujalica iz šezdesetih
Trzalica wrote:tako slabo Fender pojačalo, koje može jedino služiti za neki sobni bluz i džez ...
Trzo, obidji bilo koji ozbiljniji studio u EU, ili neka poznatija gig mesta u usa, i raspitaj se sta profi muzicari misle o deluxe reverbu. Kontam da si trol i ne znam zasto se trudim uopste, al' ajd
Trzalica wrote:...i ja bih radije za combo pojačalo marka peticu nego nekog maršala, ali ... PRICE bugija oduva kućni budžet ...
MKV kombo je 1680 Eura. Snadji se kako da ga doteras samo, nadjes dilera u Americi, narucis exportnu verziju, diler da je obavezno u blizini velike luke na istocnoj obali i to je to. Sipuju ga brodom u Kopar ili Bar ti preuzmes licno i zavrsio poso (vise naplacuju domaci spediteri da ti prenesu od Kopera ili Bara nesto u Srbiju nego sto naplacuju Ameri da brodom cimnu od LA-ja do Kopera i/ili Bara...neverovatno a?). Posto ide brodom, trebace i do dva meseca (a moz se desi da brod krene sutra) jer brod ne krece dok se ne popuni tonaza, tj svi kontejneri.
Tvoj rad predpostavljam? Sjajno izgleda ovaj pickguard. I uopšte gitara izgleda fenomenalno. Ima li neki poseban razlog što je kobilica ovako skraćena, pa se bridge magnet ne veša na metalnu ploču?
The great Wilkinson stamped steel Tele bridge with three compensated BRASS saddles is a cool piece- but what if you want to mount a humbucker? A Dogear P90? Heck- I love em with an exposed tele bridge pickup- Not only is the look cool, but by isolating the bridge pickup form the metal baseplate you get a warmer guitar less prone to microphonics.
Hvala lepo, ali ne znam šta si s ovim hteo da kažeš. Da, znam da se proizvode ovakve kobilice za gitare na kojima neće biti single coil magnet kod kobilice, a ja sam čoveka pitao nešto sasvim drugo, i u situaciji gde kod kobilice jeste single coil magnet.
vidis da kazu da u standardnoj varijanti zbog tog metala magnet vise mikrofonise,a ovo mi se cini kao prakticno rjesenje tog problema,nezavisno dal je singl ili ham ili sta vec.
E ljudi, zajebite me, umem da čitam, umem da koristim Google, umem da nađem sajtove prodavaca delova... Pitao sam majstora, zainteresovan za njegovo iskustvo, stvarno me ne zanima da mi neko citira ono što sam ja mogao sam da pročitam milion puta.