Zanima me da li je neko imao iskustva sa ovim mikrofonom, i ako jeste, molio bih za neke ustiske. Takodje bih zamolio i za eventualnu preporuku, ako ste imali iskustva sa dobrim instrumentalnim mikrofonima u tom cenovnom rangu.
Hvala

Moderators: dejankuki, Tiki the Boyler
Treba mi za neko snimanje u kucnim uslovima. Mislim, ili to, ili da ozvucim akustaru... Ne znam koja je bolja varijanta, a i ne znam da li akusticna gitara moze da se ozvuci za 100 evra, koliki mi je budzet trenutnoTiki the Boyler wrote:Nego, za koju namjenu ti treba mikrofon? Snimanje ili pokušavaš neku live varijantu da radiš?
Rocket Roll wrote:Par novih (uparenih) Behringerovih C-4 (kondenzatori male membrane) bi trebali da budu odlično rešenje - možeš pošteno da ozvučiš akustičnu (jedan prema kobilici, jedan prema spoju vrata i tela) za osamdesetak evra.
Sačekaj da stignu u prodavnice.
Link: http://www.behringer.com/EN/Products/C-4.aspx
Users browsing this forum: No registered users and 1 guest